PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 619
ocen
7,2 10 1 104619
7,2 27
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Słaby 

ocenił(a) film na 5

Dziwny film, trochę nie rozumiem tak wysokiej noty, a ocenę krytyków oceniam jako przejaw snobizmu, chyba tylko dlatego, że wypadało coś powiedzieć o filmie, który zgarnął kilka nagród. A jaki jest Bliżej? Filmem bez wyrazu z naciąganą historią miłosną, po której pozostaje tylko niesmak. Nic nad wyraz, nic co zapada w pamięć. Ot historyjka o zdradzie, opowiedziana z naciąganą melancholią.

mmmmz

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Widać, że twórcy mieli spore ambicje, ale wyszło z tego niestrawne filmidło o "realiach miłości" (yeah right...). Ale jak widać po nagrodach i recenzjach cel po części został osiągnięty- snobistyczna pseudo-elita pieje z zachwytu.

ocenił(a) film na 8
kaja84

A co to właściwie jest "snobistyczna pseudo-elita" i skąd pomysł, że do niej nie należysz? Ja tylko pytam. :-)

cyber_sheikh

Spójrz w lustro, to się dowiesz ;)

kaja84

ależ wymijająca odpowiedź...

ocenił(a) film na 3
kaja84

Zgadzam się. No właśnie, w zamierzeniu ten film miał chyba wnikliwie ukazać problemy w związkach miłosnych, a wyszło bardzo kiepsko. Nuuudny, nieciekawy, niestrawny.

ocenił(a) film na 3
mmmmz

Świetnie podsumowałaś ten film. Mam bardzo podobne odczucia. Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 3
mmmmz

Również się zgadzam. Znalazłam sobie ten film patrze ,że opis ciekawy i cudowna obsada aktorska ale "Closer" jest dla mnie po prostu obrzydliwy ,nie wiem może to wynika też z tego, że nie uważam za dobry film czegoś ,co jest tak nasycone wulgaryzmami.
Pomimo to jak bardzo lubię Julię Roberts Jude Law'a i Natalie Portman ,aż zrobię sobie przerwę od filmów z nimi-co w takim razie świadczy o niezłej grze aktorskiej ale nic poza tym . Chyba rzeczywiście film dla snobów , którzy widzą geniusz w wulgaryzmach i obrzydlistwie.

ocenił(a) film na 3
mmmmz

ten film jest tragiczny, jak to jest możliwe, że ma tak wysoką ocenę xD

mmmmz

Ale za coś te nagrody jednak dostał, czyż nie? To z jakiego powodu, skoro jest, Twoim zdaniem, taki beznadziejny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones